מכתב מירון למרינה

עזרו למבצע החיפושים - ספרו לחברים

Help the search - tell a friend

מסר למרינה

(אם אתם מכירים את מרינה ו/או יודעים את מקום המצאה, ומשום מה אינכם מבינים את מה שעשתה או שאינכם מוכנים למסור מידע שיכול לעזור ללילך לחזור הביתה, אנא העבירו לה לפחות את המסר הנ"ל)

מרינה, אם את קוראת את שורות אלו, את בטח יודעת שאני הופך את העולם כדי לאתר את לילך. אני לא מבין איך את לא מבינה שלילך צריכה גם אמא וגם אבא. לילך הרי לא תסלח לך לעולם כשתגדל ולא משנה מה שתגידי לה. הרי ככל שתרעילי אותה יותר כנגדי, תזיקי לה יותר ויותר מכך - זה יחזור אלייך יותר חזק לכשתגדל ותבין מה קרה ואיך הפכת אותה לילדה שגדלה כילדה יתומה מאב שכל כך אוהב אותה. מישהו הרי פעם יספר לה שאבא שלה הפך את העולם כדי למצוא אותה. היא הרי בסוף תדע את האמת.

תקשיבי, עדיין יש לך דרך חזרה. אין לי שום שאיפות נקם, את הרי בתוך תוכך מכירה אותי. מבחינתי, מי שיענש וישלם על הסיפור הזה הוא השופט גרמן, שרק אלוהים ואת יודעים איך הוא נתן לך להוציא את לילך מהארץ. הוא הולך לשלם על כך ביוקר – במעמדו, במשרתו ובכיסו. לגבייך – מבחינתי, לך יש את הפרבילגיה שאין לשופט – את אמא של לילך ולילך אוהבת וזקוקה גם לך. אני גם מנסה שלא לשכוח שפעם אהבתי אותך. (לא יזיק שתיזכרי גם את שהיו זמנים שאהבת אותי – תביטי בתמונה של הבריתה שלך לילך). אני מבטיח לך שאם תחזרי אדאג שכל כתבי האישום נגדך יבוטלו (ואת יודעת שמילה שלי זו פלדה). מרינה, הרי ברור לך שאם לא תחזרי לא אשקוט ולא אנוח עד שאמצא את לילך ואז כבר לא אוכל לעזור לך והדין ימוצה איתך ועם אמא שלך.

תחשבי על אמא שלך ועל לילך. אמא שלך בת למעלה משישים, היא אינה צעירה. לילך צריכה מסגרת בריאה. היא בסה"כ ילדה קטנה שזקוקה גם לאבא וגם למסגרת יציבה. אל תשכחי שיש לה אסטמה והמצב הלחוץ שבו היא נמצאת אינו מטיב עמה. מרינה, את פשוט הורסת את החיים של כולכם.

תתעשתי ותחזרי חזרה. היו לך פה חיים והרסת את החיים של כולנו - ובראש וראשונה את החיים של לילך. אז אם באמת אכפת לך מלילך ומאמא שלך, תדאגי ליצור קשר ולחזור הביתה.אל תשכחי – יש לך פה גם סבתא זקנה שאיש לא דואג לה. יש לך אחות ויש לך אחייניות.

את הרי לא באמת רוצה להיות נרדפת כל חייך. יש לכן רכוש כאן. את באמת רוצה שהוא ישמש לחיפושים אחריכן?

עדיין לא מאוחר. את יכולה לחזור. תחזירי לעצמך את החיים בחזרה. יש לך למה לחזור.

מרינה, צרי קשר או באמצעות שאימייל או באמצעות הטלפון שלי או זה הרשום באתר. תפסיקי את הסיוט הזה. התעשתי ועשי את מה שנכון לעשות. קחי אחריות ותני ללילך לגדול בשקט, לעצמך לבנות חיים חדשים ולאמך להזדקן בכבוד ולא כעבריינית נרדפת.

Home
עברית
Lilach Rotem
The abduction story
Russian
סיפורו של ירון
Legal documents
Photo Gallery
Press Release
Marina Belfer-Rotem
Izabella Belfer
הורות=שווה
Equal Parenting
כתבה ברשת המקומית
תביעת רשלנות כנגד השופט גרמן
כתבה בצומת השרון
כתבה ב-"לאשה"
מכתב מירון למרינה

The association for returning Lilach to Israel is operating under the auspice of Horut-Shava (equal-parenting) Israel.

Our phone number is +972-56-88-67-67. (In Israel dial 056-88-67-67).